Esmaspäev

  • HIIT

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • Ema ja laps

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) N. Pavlova

  • K1/ poks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) I. Rustamov

  • Venitus

    -

    (Jooga saal) N. Pavlova

  • Judo 7-9 a.

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • Mudilaste võimlemine

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) E.Terras

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 3 ja 4 väljak) J. Lopatkina

  • Judo

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) A. Hmelnitski

  • Võimlemine

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) E.Terras

  • K1/ poks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) I. Rustamov

Teisipäev

  • HIIT

    -

    (Ultimatum Gym suur saal)A. Hmelnitski

  • Judo 7-9 a.

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 1 ja 2 väljak) E. Terras

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 3 ja 4 väljak) E. Terras

  • K1/ taipoks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) M. Astur

  • Lower body

    -

    (Jõusaal) N. Pavlova

Kolmapäev

  • HIIT

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • Brasilian Butt

    -

    (Jõusaal) N. Pavlova

  • K1/ poks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) I. Rustamov

  • Judo 7-9 a.

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • Mudilaste võimlemine

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) E.Terras

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 3 ja 4 väljak) J. Lopatkina

  • Judo

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) A. Hmelnitski

  • Võimlemine

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) E.Terras

  • K1/ poks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) I. Rustamov

Neljapäev

  • HIIT

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • ABS training

    -

    (Jõusaal) N. Pavlova

  • Ema ja laps

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) N. Pavlova

  • Venitus

    -

    (Jooga saal) N. Pavlova

  • Judo 7-9 a.

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 1 ja 2 väljak) E. Terras

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 3 ja 4 väljak) E. Terras

  • K1/ taipoks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) M. Astur

  • Ringtreening

    -

    (Jõusaal) N. Pavlova

Reede

  • HIIT

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • K1/ poks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) I. Rustamov

  • Iluvõimlemine

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) J. Lopatkina

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 1 ja 2 väljak) J. Lopatkina

  • Judo 7-9 a.

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

  • Mudilaste võimlemine

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) E.Terras

  • Lower body

    -

    (Jõusaal) N. Pavlova

  • Judo

    -

    (Ultimatum Gym väike saal) A. Hmelnitski

  • Iluvõimlemine

    -

    (Suur saal 3 ja 4 väljak) J. Lopatkina

  • K1/ taipoks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) M. Astur

  • Venitus

    -

    (Jooga saal) N. Pavlova

  • K1/ poks

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) I. Rustamov

Laupäev

  • HIIT

    -

    (Ultimatum Gym suur saal) A. Hmelnitski

Pühapäev

  • Ringtreening

    -

    (Jõusaal) N. Pavlova

  • Brasilian Butt

    -

    (Jõusaal) N. Pavlova