Pirita Marina Spordikeskuse kontaktspordialade saalis saab harrastada erinevaid võitluskunste!

Tule  judo, Tai poksi või poksi treeningule ja kohenda üldist füüsilist vormi, õpi uusi oskusi ja paranda vastupidavust.

Tere tulemast!

Tutvu tunniplaani ja hinnakirjaga!

Poks

Võistlusspordiala, kus kaks võistlejat peavad tegema kindlaksmääratud aja jooksul teineteise kindlaksmääratud aegade jooksul kindlaid määrustepäraseid lööke. Poks arendab koordinatsiooni, reaktsioonikiirust ning õpetab lugema inimesi enda ümber.

Judo

Tänaseks võistlusspordiks arenenud vaimne kunst arendab lastel ja noortel lisaks kehalisele koordinatsioonile ka oskust vastutustundlikult käituda ning suhtuda viisakalt ja austusega mitte ainult oma sõpradesse, vaid ka oponentidese.

Treeneriks on üle 10 aastase kogemusega EKRE-5 kategooria judotreener Andrei Hlmenitski, kes omab judos III Dan, on lõpetanud IJF Akadeemia ning võitnud Baltic Sea Open Championship’il hõbemedali. Tema õpilaste seas on kuld, hõbe ja pronksmedaliste nii Eesti Meistrivõistlustelt kui ka erinevatelt rahvusvahelistelt võistlustelt.

Loe lisa!

Muay Thai

Taipoks erineb tavapoksist peamiselt suurema kontaktpunktide arvu ja sellest tuleneva erineva jalgadetöö poolest. Taipoksijad liiguvad ringis aeglasemalt, kuid peavad keskenduma enamatele vastase piirkondadelele.

Treeneriks on kolmekordne Kickpoksi ja K1 Eesti meister Iljas Rustamov, kes on võitnud ka Fightland, Explosion ja King of Kings turniire.

Loe lisa!